blog o nieruchomościach i remontach

You are here

Najnowsze rozwiązania dla magazynów

Jednymi z popularniejszych rozwiązań dla składów są z pewnością regały półkowe. Zostały one przewidziane do przechowywania pojedynczych zbiorników lub produktów. Są one przeznaczone do składowania towarów obsługiwanych ręcznie. Osiągalne są regały półkowe tak do ciężarów lekkich a także ciężkich.


olejnik.pl
Regały paletowe natomiast to prosty dostęp do gromadzonych ładunków. Istnieje opcja dostosowania do każdej przestrzeni, balastu oraz wielkości ekwipunku, oraz możność połączenia ich z regałami powyżej omówionymi.

Regały (zgarnij rabat na regały przejezdne-> idź do serwisu) paletowe to najbardziej odpowiednie podejście w przypadku składnic, w których potrzebne jest przechowywanie przeróżnych wyrobów na paletach. Wielkie spektrum kątowników oraz akcesoriów pozwala na optymalną lokację każdego materiału na różnych wysokościach. Są to regały magazynowe ogromnie uniwersalne oraz proste w utrzymaniu. Wielka paleta akcesoriów umożliwia składowanie nieomalże każdego rodzaju ładunku. Rozlokowanie i wielkość regałów są zależne od rodzaju stosowanych wózków widłowych, magazynowanego towaru i rozmiarów składu.

Najistotniejsze zalety regałów paletowych to między innymi: opcja dopasowania do każdego wariantu przechowywanego ładunku, zarówno pod względem balastu jak też kubatury, gwarancja łatwej inspekcji stanów magazynowych, możność zestawiania z poziomami do manualnej kompletacji zleceń. W celu magazynowania większej liczby palet można stosować regały paletowe - które możesz znaleźć tu, o podwójnej głębokości, które pozwalają na rozlokowanie dwu palet na głębokość.


Podesty magazynowe zapewniają podwyższenie osiągalnej powierzchni magazynowej. To bezproblemowy a także prędki montaż. Wykorzystanie podestów lub pomostów magazynowych gwarantuje optymalne wykorzystanie kubatury obiektu, na skutek zwielokrotnienia przystępnej pierwotnie powierzchni. Montaż podwyższenia jest idealnym rozwiązaniem pozwalającym na dostosowanie wnętrza magazynowego do indywidualnych wymagań. Względnie łatwa modyfikacja struktury podestu magazynowego zapewnia prosty demontaż oraz powtórne wykorzystanie jego elementów po wykonaniu powtórnych obliczeń instalacji. Kolejnym pozytywem jest możność połączenia podestu z pozostałymi systemami składowania.