blog o nieruchomościach i remontach

You are here

Solidne i wytrzymałe blachy Hardox w branży metalurgicznej

Przemysł metalurgiczny ewoluuje się w naszych czasach nadzwyczaj energicznie. Mnóstwo firm oferuje wysokiej jakości produkty metalurgiczne, jakie cechują się wspaniałymi parametrami jakościowymi. Jedną z bardziej znanych i promowanych firm, jaką wolno uznać za wiodącą firmę przemysłu metalurgicznego, jest firma Stal-Hurt.

Marka Stal-Hurt istnieje już multum lat. Oferuje ona między innymi wytrzymałe i bardzo wyborne blachy Hardox. Blachy Hardox osiągalne są w przeróżnych rodzajach i typach, bez problemu odnajdziemy fascynujące nas blachy trudnościeralne. Hardox to przeróżne rodzaje blach, takie jak Hardox 400, 450, 500, 550, oraz także 600. Do tego w ofercie mieszczą się blachy Hardox czarne i Hardox Extreme. Niezależnie od tego, jakie posiadamy oczekiwania i których blach chcemy, Hardox z pewnością będą dla nas wyborne.konstrukcja ze stali Hardox
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
Jeśli intrygują nas oryginalne blachy Hardox, to warto zajrzeć na oficjalną stronę firmy Stal-Hurt. Tam naturalnie znajdziemy wszystkie typy blach Hardox. W czasie składania zamówienia zdołamy zdecydować się na przycięcie blach i blachy na wymiar, gdyż zdołają być one docinane laserem, gazem, wodą bądź także plazmą. Mało tego dopuszczalna jest obróbka skrawaniem CNC i walcowanie. Blachy Hardox bezsprzecznie zachwycą nas solidnością, wytrzymałością i cudownymi parametrami technicznymi, ponadto można je otrzymać w istotnie dogodnej oraz niewygórowanej cenie. Jeśli intrygują nas blachy najlepszej jakości, to z pewnością blachy Hardox okażą się perfekcyjne. Przekonaj się zresztą samodzielnie: strona Stal-Hurt.

Zastosowanie blach Hardox także jest niesłychanie obszerne, bez problemu można ich używać w wielu branżach.

Zainteresowały Cię opracowane tutaj tematy? Jeśli potwierdzasz, to dowiedz się i sprawdź następnych szczegółów o tej tematyce. Drogę wskaże Ci ten link.

Świetnie nadają się do stosowania w niszczarkach, sitach do przesiewaczy, oraz także w przenośnikach taśmowych. Dodatkowo wspaniale sprawdzą się też w rurach przesyłowych lub nożach do granulowania. Rzecz jasna to zaledwie parę przykładów zastosowania blach Hardox, jednak jest ich jeszcze dużo.